תגובות תלמידים

הגעתי לשיטת אלכסנדר בגלל בעיות גב חמורות שכללו גם שני ניתוחי פריצת דיסק. לפני כן ניסיתי הרבה שיטות אחרות: יוגהת מדיטציה, דמיון מודרך, שיטת גרינברג, שיטת סילבה ועוד. בכל שיטה מצאתי משהו אבל באף אחת לא מצאתי פתרון כולל לבעיות שהציקו לי. אחרי השיעור הראשון אצל ג'וד הרגשתי שמצאתי שיטה שמתאימה לי. מאז עברו שבע שנים ואני ממשיך להגיע לשיעורים מידי שבוע. היום כמעט ואין לי בכלל בעיות גב, במקרה ויש מיחוש כלשהו – אני נח והוא עובר. ככל שעובר הזמן אני לומד ומבין את השיטה יותר לעומק. שיטת אלכסנדר (כפי שג'וד מלמדת אותה) היא שיטה עדינה ומאפשרת התקדמות הדרגתית ושיפור גם בתחום הפיזי וגם בתחום המנטלי. אני באופן אישי מאד מתחבר לדרך בה ג'וד מלמדת אותה.
אני ממליץ בחום לכל אחד שיש לו בעית גב או כל בעיה אחרת (בעיקר בעיות הקשורות לעמוד השדרה) לנסות לקחת שיעור ולהתנסות בחוויה של שיעור אלכסנדר (שהיא חוויה מאד נעימה) ולבדוק האם השיטה מתאימה לו.
טל סגללג'וד, אני רוצה להודות לך על טיפולך המסור והרציני. בזכותך ובזכות השיטה הצלחתי סוף סוף, להרגיש טוב והתפטרתי מכאבי צואר וכתף שנמשכו חמש שנים. חג שמח וכל טוב.
נינט
אני מאוד מרוצה משיטת הטיפול שאני כרגע לומדת ונהנית ממנה. שיטת אלכסנדר והמורה ג'וד, אין לי מילים עד כמה היא משפיעה עלי לטובה, הן מבחינה רגשית והן מבחינה גופנית. תודה ג'וד בברכה,
רחל
אני רוצה להודות לג'וד, מורתי לשיטת אלכסנדר, אשר העניקה לי חוויה ראשונית נעימה ומסקרנת, כאשר כל מפגש איתה הוביל אותי להגיע פעם נוספת כדי לחדש ולגלות עוד ועוד. אני מודה לך על ההקשבה, מגע ידייך המיוחד, קולך הנעים והרגוע. תבורכי,
שולי

Dear Jude,
I wish to thank you for the help you gave me.
When I started coming to you I couldn't move and walk properly because of the pain I felt in all my body.
You taught me how to move and breath properly.
You made me look at myself in the mirror.
This took some time, but little by little, I started using my body in the way you were teaching me, because I could feel what was wrong and so was able to correct myself.
And the advice you gave me for my day-to-day tasks has been of great value.
With all my appreciation and best wishes,
Sarah


לג'וד, את עבורי האישה הטובה באמצע הדרך שמקשיבה, מבינה, משקפת, משתפת ומצביעה אל האופק ומבטיחה ש...
את בסיס איתן שנותן מכוחותיו הנדירים לאחרים.
תודה רבה עבור הכל!
קרן

Comments